Klimatizace

Zabýváme se dodávkou a montáží nástěnných a kazetových klimatizací.

Nejběžněji používané jsou nástěnné klimatizace pro svůj elegantní vzhled a dobrou cenovou dostupnost. Jsou vhodné pro domácnosti, kanceláře a do technologických místností.

Dalším velmi rozšířeným typem jsou kazetové klimatizace, které se umisťují doprostřed místnosti do podhledu, odkud distribují vzduch optimálněji do prostoru. Používají se zejména v luxusnějších domácích aplikacích nebo pro komerční potřeby, např.: v restauracích, obchodech a konferenčních místnostech.

Nabízíme Vám modely splňující novou normu EU od těchto značek:

toshiba-logo

LG_logo

logo daikin

 

Co znamená DC Inverter technologie?
Oproti klasickým klimatizacím, které mají standardní jednorychlostní kompresor s fixním počtem otáček bez možnosti zvyšovat nebo redukovat jeho okamžitý výkon, pracují inverterové jednotky po většinu času s částečnou zátěží. Klasická jednotka reguluje výkon cyklickým vypínáním a zapínáním svého kompresoru, což vede ke kolísání teplot a zbytečnému zatížení hlukem. Inverterové jednotky dokáží řídit výkon plynulou regulací, což vede k výraznému zlepšení komfortu prostředí, poklesu hlučnosti, vyšší efektivitě a nižší spotřebě energie. Spotřeba energie je zhruba o 44% nižší než u klasické klimatizace. Díky této technologii je zajištěna rychlá návratnost vyšší počáteční investice.Inverter